Fullscreen
Lights Toggle

Minecraft Survival – Strzelanka w stylu FPS

1 gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (57 votes, average: 8,56 out of 10)
Loading...


Przedstawiona gra, to nic innego jak Minecraft survival, w którym zadaniem gracza jest strzelanie do zombie, które opanowały Miasto. Grę rozpoczynasz na spawnie, po ruszeniu z którego rozpoczyna się nierówna walka. Jak na grę podobną do Minecrafta, to moim zdaniem, to autorom tej gry wyszło coś bardzo fajnego, bo ta wersja Minecrafta ma wiele zalet.
Po pierwsze ten Minecraft to także mozliwośc założenia darmowego serwera multiplayer, na którym z zombie możesz walczyć razem ze znajomymi
Po drugie ta wersja Minecrafta to świetna gra strzelanka horror utrzymana w świetnym klimacie FPS, co stawią ta wersję wysoko wśród gier FPS Minecraft.
Podoba mi się także klimat tej gry Minecraft,a dokładnie klimat horror i jak widać Minecraft Horror, to może być świetna gra .
dodatkowo będziesz musiał rozwijać postać Minecraft oraz broń, ale zarówno w przypadku gry jednoosobowej jak i na serwerze multiplayer wszystkie itemy,są za darmo

Game Stats

19 193 views

Minecraft Survival – Strzelanka w stylu FPS Screen Shots

Game Categories

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top