Fullscreen
Lights Toggle
Add to favorites

Gra FPS Minecraft strzelanka

1 gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek7 Gwiazdek8 Gwiazdek9 Gwiazdek10 Gwiazdek (187 votes, average: 8.59 out of 10)
Loading ... Loading ...

Gra FPS Minecraft  strzelanka Oto kolejna gra podobna do Minecraft typu strzelanka. W tej grze Minecraft online wcielasz się w postać Minecraft, która chodzi po lochach i strzela do licznych wrogów, czyli do zombie Minecraft, pająków Minecraft i wuelu innych. Ta strzelanka Minecraft, to nie tylko strzelanka, bo to także gra typu Escape, gdyż twoim zadaniem jest jak najszybciej opuścić zamek Minecraft.
Moim zdaniem połączenie gry strzelanki Minecraft z Escape Minecraft jest bardzo dobrym pomysłem i w taką grę, gra się bardzo fajnie.
Tak jak wspominałem jest to gra, tylko podobna do klasycznego Minecrafta, a więc czymś fajnym jest utrzymanie tej wersji Minecraft w stylu FPS
Gra Minecraft FPS, to gra, która polega na tym,ze chodzisz z bronią i strzelasz,a widok masz taki jakbyś był w grze i patrzył oczami głównej postaci. Normalnie Minecrafta nie można przerobić na grę FPS, ale tutaj się udało

Game Stats

43,169 views

Game Tags

, , , ,

Game Categories

Gry minecraft to strona objęta prawami autorskimi (zakaz kopiowania opisów) Gry Minecraft